Samordnare

Kärnämnen

Hanna Ericson
Telefon: 0150-577 41
E-post: hanna.ericson@katrineholm.se

Ekonomiprogrammet

Fredrik Hernblom
Telefon: 0150-575 03
E-post: fredrik.hernblom@katrineholm.se

VVS- och fastighetsprogrammet

Anders Forss
Telefon: 0150-577 48
E-post: anders.forss@katrineholm.se

Handels- och administrationsprogrammet 

Maria Jacobsson
Telefon: 0150-577 91
E-post:  Maria.jacobsson@katrineholm.se

Restaurang- och livsmedelsprogrammet 

Mikko Virkunen
Telefon: 0150-569 02
E-post: mikko.virkunen@katrineholm.se

Hotell- och turismprogrammet

Reidun Johansen
Telefon: 0150-571 39
E-post: reidun.johansen@katrineholm.se

Skicka ett tips om sidan till någon
Lindengymnasiet
Postadress: 641 80 Katrineholm
Telefon: 0150-577 01
Växel: 0150-570 00
Kontaktformulär Meddelandet skickas till: Lindengymnasiet
* = Obligatorisk uppgift
*