Kontakt

Coacher och fritidsledare arbetar i ungdomsverksamheten. 

Verksamhetschef
Jenny Skarstedt
Telefon: 0730 264 771
E-post: jenny.skarstedt@katrineholm.se

Kaféet
Jessica Borgqvist
Telefon: 0705 850 363
E-post: jessica.borgqvist@katrineholm.se

Ungdomscoach
Anna Gustafsson
Telefon: 0707 909 122
E-post: anna.gustafsson@katrineholm.se

Ungdomscoach
Robin Paulonen
Telefon: 070 5890941
E-post: robin.paulonen@katrineholm.se

Ungdomscoach
Tamara Valiente
Telefon: 
E-post: tamara.valiente@katrineholm.se

Fritidsledare
Jeanette Widh
Telefon: 0705 700 597
E-post: jeanette.widh@katrineholm.se

Fritidsledare
Per Borgström
Telefon: 0706 644 290
E-post: per.borgstrom@katrineholm.se

Ungdomscoach
Sebastian Markewall
Telefon: 
E-post: sebastian.markewall@katrineholm.se

Skicka ett tips om sidan till någon
Kultur- och turismförvaltningen
Postadress: 641 80 Katrineholm
Telefon: 0150-576 30
Växel: 0150-570 00
Kontaktformulär Meddelandet skickas till: Kultur- och turismförvaltningen
* = Obligatorisk uppgift
*