Vård- och omsorgsprogrammet

Namn Telefon
Andersson, Kerstin 0150-569 95
kerstin.andersson@katrineholm.se 0150-569 96
   
Bergdahl, Mikael 0150-574 26
mikael.bergdahl@katrineholm.se 070-590 60 75
   
Berggren, Elisabeth

0150-569 95

elisabeth.berggren@katrineholm.se 0150-569 96
   
Broberg, Alexander 0150-569 95
alexander.broberg@katrineholm.se 0150-569 96
   
Frössevi, Per 0150-569 95
per.frossevi@katrineholm.se 0150-569 96
   
Haglund Eriksson, Linda 0150-569 95
linda.haglunderiksson@katrineholm.se 0150-569 96
   
Hansson, Paula 0150-569 95
paula.hansson@katrineholm.se 0150-569 96
   
Ljunggren, Emma 0150-569 95
emma.ljunggren@katrineholm.se 0150-569 96
   
Kristoffersson, Johan 0150-569 95
johan.kristoffersson@katrineholm.se 0150-569 96
   
Månsson Holm, Elisabeth 0150-569 95
elisabeth.manssonholm@katrineholm.se 0150-569 96
   
Nieminen, Kenny 0150-569 95
kenny.nieminen@katrineholm.se
0150-569 96
   
Norin Junttila, Marie 0150-569 95
marie.norin.junttila@katrineholm.se 0150-569 96
   
Persson, Anna 0150-569 95
anna.persson2@katrineholm.se 0150-569 96
   
Sjöberg, Lotta 0150-569 95
lotta.sjoberg@katrineholm.se 0150-569 96
Skicka ett tips om sidan till någon
Katrineholms Tekniska College
Postadress: 641 80 Katrineholm
Telefon: 0150-574 30
Växel: 0150-570 00
Kontaktformulär Meddelandet skickas till: Katrineholms Tekniska College
* = Obligatorisk uppgift
*