Administrativ personal

Ylva Dagnell
 
Ylva Dagnell
Ekonomiadministratör
Telefon: 0150-574 73
E-post: ylva.dagnell@katrineholm.se
   
Mai Du, Schemaläggare
Mai Du
Planeringssamordnare/Schemaläggare
Telefon: 0150-574 76
E-post: phung.maidu@katrineholm.se
   
Benny Erixon
Benny Erixon
Utvecklingssamordnare för KTC
Telefon: 0150-568 31
E-post: benny.erixon@katrineholm.se
   
 Annika Gustavsson

Annika Gustavsson
Receptionist
Telefon: 0150-574 30
E-post: annika.gustavsson@katrineholm.se

   
Jenny Perry Jenny P Janerin
Administrativ enhetschef
Telefon: 0150-574 18
E-post: jenny.perryjanerin@katrineholm.se

 
Anette Karlsson
Administratör
Telefon: 0150-574 40
E-post: anette.karlsson2@katrineholm.se
   
Anne Larsson Anne Larsson
Schemaläggare/Administratör
Telefon: 0150-569 93
E-post: anne.larsson@katrineholm.se 
   
Alexander Luketa Alexander Luketa
IT-samordnare
Telefon: 0150-574 72
E-post: alexander.luketa@katrineholm.se
Sara Rydstedt
Sara Rydstedt
Administratör, webbredaktör
Telefon: 0150-574 39
E-post: sara.rydstedt@katrineholm.se
   
 Eija Viklund

Eija Viklund
Administratör
Telefon: 0150-569 91
E-post: eija.viklund@katrineholm.se

Skicka ett tips om sidan till någon
Katrineholms Tekniska College
Postadress: 641 80 Katrineholm
Telefon: 0150-574 30
Växel: 0150-570 00
Kontaktformulär Meddelandet skickas till: Katrineholms Tekniska College
* = Obligatorisk uppgift
*