Kontakta stödteamet

Skolpsykolog

Jasmine Hamad

Mobil: 070-560 43 67
E-post: jasmine.hamad@katrineholm.se

Kendra Terpening

Telefon: 0150-48 82 07
Mobil: 070-386 26 11
E-post: kendra.terpening@katrineholm.se

Processamordnare

Fredrik Malmer

Mobil: 070-684 34 83
E-post: fredrik.malmer@katrineholm.se 

Dyslexipedagog

Ann Granquist

Telefon 0150-568 56
Mobil: 070-570 01 19
E-post: ann.granquist@katrineholm.se

Specialpedagog

Ulrica Gredfors-Andersson

Telefon: 0150-569 56
Mobil: 070-333 81 23
E-post: ulrica.gredforsandersson@katrineholm.se

Monika Holen (inriktning tal och språk)

Telefon: 0150-568 99
Mobil: 070-363 60 86
E-post: monica.holen@katrineholm.se

Pia Nygren

Telefon: 0150-575 34
Mobil: 073-383 74 40
E-post: pia.nygren@katrineholm.se

N.N.

Telefon: 0150-570 81
Mobil: 072-714 31 42
E-post:

Annelie Rinaldo

Telefon: 0150-568 50
Mobil: 070-366 65 59
E-post: annelie.rinaldo@katrineholm.se

N.N.

Telefon: 0150-577 30
Mobil: 070-574 13 23
E-post:

Hörsel- och talpedagog

Katarina Runeson

Telefon: 0150-573 65
Mobil: 070-697 01 44
E-post: katarina.runeson@katrineholm.se

Tal- och språkpedagog

Sara Zetterstrand

Telefon: 0150-577 30
Mobil: 070-570 82 90
E-post: sara.zetterstrand@katrineholm.se

Skoldatatek

Per-Åke "Perra" Jansson

Telefon: 0150-48 82 56
E-post: perake.jansson@katrineholm.se 

För mer information om Skoldatateket se också

http://www.skoldatatek.se/

Skicka ett tips om sidan till någon
Bildningsförvaltningen
Postadress: 641 80 Katrineholm
Telefon: 0150-572 70
Växel: 0150-570 00
Kontaktformulär Meddelandet skickas till: Bildningsförvaltningen
* = Obligatorisk uppgift
*