Kontakta Elevhälsans medicinska insatser

Skolläkare

Tanja Kats

Telefon: 0150-578 45
E-post: tanja.kats@katrineholm.se

Skolsköterskor grundskolan

Bie skola

Peder Larsson

Telefon: 0150-573 08
Mobil: 070-366 53 50
E-post: peder.larsson@katrineholm.se

Björkviks skola

Anette Lidman-Thelin

Telefon: 0150-574 15
Mobil: 070-608 14 61
E-post: anette.lidman-thelin@katrineholm.se

Forssjö skola

Pernilla Cederberg

Telefon: 050-577 51
Mobil: 072-577 51 12
E-post: pernilla.cederberg@katrineholm.se

Grund-Sär

Monica Andersson

Telefon: 0150-573 49
Mobil: 070-585 91 29
E-post: monica.andersson@katrineholm.se

Julita skola

Maria Hurtig

Telefon: 0150-573 89
Mobil: 070-376 58 46
E-post: maria.hurtig@katrineholm.se

Järvenskola/Södra

Peder Larsson

Telefon: 0150-573 08
Mobil: 070-366 53 50
E-post: peder.larsson@katrineholm.se

Järvenskola/Tallås

Anette Lidman-Thelin

Telefon: 0150-574 15
Mobil: 070-608 14 61
E-post: anette.lidman-thelin@katrineholm.se

Nyhemskolan

Evelina Käll

Telefon: 0150-573 25
Mobil: 072-244 88 52
E-post: evelina.kall@katrineholm.se

Sandbäcksskolan

Sanela Uzicanin

Telefon: 050-573 69
Mobil: 076-945 22 97
E-post: sanela.uzicanin@katrineholm.se

Skogsborgskolan

Monica Andersson

Telefon: 0150-573 49
Mobil: 070-585 91 29
E-post: monica.andersson@katrineholm.se

Sköldinge skola

Karin Nilsson

SSK med ledningsansvar
Telefon: 0150-48 88 25
E-post: karin.nilsson@katrineholm.se

Strångsjö skola

Pernilla Cederberg

Telefon: 050-577 51
Mobil: 072-577 51 12
E-post: pernilla.cederberg@katrineholm.se

Valla skola

Karin Nilsson

SSK med ledningsansvar
Telefon: 0150-48 88 25
E-post: karin.nilsson@katrineholm.se

Västra skola

Maria Hurtig

Telefon: 0150-573 89
Mobil: 070-376 58 46
E-post: maria.hurtig@katrineholm.se

Östra skola

Maria Hurtig

Telefon: 0150-573 89
Mobil: 070-376 58 46
E-post: maria.hurtig@katrineholm.se

Skolsköterskor Gymnasieskolor

Campus Backa - KTC

Marit Lindfors

Telefon: 050-574 69
Mobil: 072-580 48 85
E-post: marita.lindfors@katrineholm.se

Campus Backa - Duveholms GY, Du-Sär

Maria Major Kjartansson

Telefon: 0150-584 42
Mobil: 073-055 77 78
E-post:maria.majorkjartansson@katrineholm.se

Linden GY

Pernilla Cederberg

Telefon: 050-577 51
Mobil: 072-577 51 12
E-post: pernilla.cederberg@katrineholm.se

Skicka ett tips om sidan till någon
Elevhälsan
Postadress: 641 80 Katrineholm
Telefon: 0150-569 05
Växel: 0150-570 00
Kontaktformulär Meddelandet skickas till: Elevhälsan
* = Obligatorisk uppgift
*